1401 ANTONINO CARAVELLO Crespiatica (LO)
1402 ERIK BIANCHETTI Camisano (CR)
1403 ALESSANDRO REMONDINA Crema (CR)
1404 ALBERTO CAIO Sergnano (CR)
1405 ANTONIO LANCIANO Varedo (MB)
1406 GIANBATTISTA SCHEMBRI Madone (BG)
1407 GIOVANNI CURCI Milano (MI)
1408 GIUSEPPINO GRIPPALDI Paitone (BS)
1409 OSCAR GALLETTI Sesto San Giovanni (MI)
1410 OMAR ROTA Bedulita (BG)
1411 ALESSANDRO SILVETTI
1412 SAURO IVO MANZONI
1413 GIUSEPPE AGAZZI
1414 CLEMENTE AGAZZI
1415 NICOLO’ CORRADO
1416 ALESSANDRO BUZIO STORIO
1417 ELIA CAPELLI Capizzone (BG)
1418 MARCO ZAMBELLI Capizzone (BG)
1419 GIANCARLO MADONE
1420 MATTEO VANONCINI Brivio (LC)
1421 MARINO CHIARELLI Bossico (BG)
1422 EFREM PASQUALINI Stezzano (BG)
1423 ALISA SMIRNOVA Venosa (PZ)
1424 BRENDA FARFARIELLO Lavello (PZ)
1425 DONATO D’ELIA Lavello (PZ)
1426 GIORGIO GRIESI Venosa (PZ)
1427 KATIA NARCISO Venosa (PZ)
1428 GIUSEPPE TUDISCO Lavello (PZ)
1429 FELICE SUMMA Venosa (PZ)
1430 MAURO TUDISCO
1431 ANIELLO SCIALLA
1432 CONSTANTIN RADU
1433 NICOLAE COVALI
1434 DONATO TARTARANNA
1435 LEON COVALI
1436 WILLIAM LIMA DE SA LEONEL Fossano (CN)
1437 JOSE’ MARIA BELLA Siligo (SS)
1438 GAVINO SASSU Banari (SS)
1439 NATASCIA IUMIENTO Alghero (SS)
1440 RAFFAELE BERNARDO GOFFREDO FOIS Monserrato (CA)
1441 GIANLUIGI MULLANO Capoterra (CA)
1442 CRISTIAN SAINAS Quartu Sant’Elena (CA)
1443 RICCARDO FENU
1444 NICOLA PIGA
1445 DIEGO SEDDA
1446 THOMAS MARONGIU
1447 ANDREA GHIRONI
1448 MARCO LAI
1449 MASSIMILIANO TRAPANI
1450 SILVIA GIOTTI Firenze (FI)
1451 GABRIELLA GHINI
1452 RICCARDO MEOCCI
1453 GISELLA PASQUINI Scandicci (FI)
1454 LEONARDO FEGATELLI Firenze (FI)
1455 ROBERTO RATTI
1456 FEDERICA ROATTA Sestri Levante (GE)
1457 MASSIMO FULLE Zoagli (GE)
1458 SARA PASTORINO
1459 SIMONA CAMERATA
1460 GIAMPIERO BONO
1461 PATRICK GRECO
1462 MARCO ZINNARI
1463 CLAUDIO GREPPI Genova (GE)
1464 LUCA FAMA’ Genova (GE)
1465 MARCO VARIANTE Serra Ricco’ (GE)
1466 VALERIO VARDELLI Genova (GE)
1467 ALESSANDRA MERELLO
1468 UGO VILLA
1469 ANDREA PITZAVIS
1470 STEFANO CORSO
1471 UGO CUTULI
1472 SERENA SCRAMAGLIA
1473 SERAFINA VELA
1474 SONIA FAGOZZI
1475 ROBERTO EUSEPI Cerveteri (RM)
1476 STEFANO LUCA’ Labico (RM)
1477 ANDREA URGOLO Roma (RM)
1478 LUCA DI CARLO Roma (RM)
1479 ARMANDO FRAVERI LUPI TIMINI Pandino (CR)
1480 FRANCESCO FRAVERI LUPI TIMINI Pandino (CR)
1481 MARCO FRANCO GOBBI Milano (MI)
1482 CARLOS GREGORIO ANATACIO BOHORQUEZ Deruta (PG)
1483 MICHEL CAPITANI Assisi (PG)
1484 WILLIAM PENNA Foligno (PG)
1485 GIANLUCA RUFFO Foligno (PG)
1486 ILLYA USHAKOV Bevagna (PG)
1487 RICCARDO COLLESI Pietralunga (PG)
1488 VASCO MARIOTTI Pietralunga (PG)
1489 OBERDAN PAUSELLI Pietralunga (PG)
1490 DAVIDE BRIENZA Lambrugo (CO)
1491 DANIELE D’ANZEO Madone (BG)
1492 MARIO D’ANZEO Brembate (BG)
1493 MICHELE D’ANZEO San Severo (FG)
1494 CARLO MARIA MERONI Barlassina (MI)
1495 STEFANO MORANDI Bovisio-Masciago (MB)
1496 ALESSANDRO CICCIOTTI Genova (GE)
1497 DENISE DORCA Cascina (PI)
1498 IONUT MODORAN Roma (RM)
1499 IULIAN VASILE Pisa (PI)
1500 MARIAN VASILE Pisa (PI)

 

 

 

 

 

Pagine: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35